החלטת שלהיות מדריכת פילאטיס מכשירים זה הייעוד שלך?

אני כאן כדי להבטיח שיהיו לך את כל הכלים והמיומנויות לממש אותו.

הקורס היחיד שיעניק לך מיומנויות הדרכה פרקטיות, ארגז כלים מקיף ביותר בשלל טכניקות הדרכה ייחודיות וסגנונות אימון מגוונים שיבטיחו לך השתלבות תעסוקתית וייחודיות בתחום .

קורס פילאטיס המכשירים הייחודי שיוציא את המדריכה שבך

מסלול מקיף, מעמיק על טהרת המיינדפולנס ועם ערך מוסף יוצא דופן בישראל יאפשר לך להפוך למדריכת פילאטיס מובילה. כאן, במרחק קליק אחד, מתחיל המסע שלך למימוש התשוקה שלך למקצוע מכניס, משתלם ובעל משמעות.

Shiraz Cohen

קורס ייחודי שיאפשר לך לצאת אל השוק ברמת המיומנות הגבוהה ביותר

נשים רבות מחפשות אחר תוכנית להכשרת מדריכות , והאמת שכל אחת יכולה ללמוד קורס מכשירים אבל לא כל אחת יכולה להיות מדריכה, כדי להיות מדריכה יש אתגרים מסוג אחר, מיומנויות אישיות ומקצועיות שאנחנו לא נולדות איתן בהכרח, אני מכירה מקרוב את החשש הזה, שתשקיעי זמן וכסף ותגלי בסוף הדרך שאין לך את הביטחון והכלים הנדרשים כדי להוביל. 

אני כאן כדי להבהיר לך שיש לצידך מנחה שמחוייבת לך ופועלת בכל החזיתות כדי שתוכלי להפוך למדריכה מובילה, גם ללא רקע קודם בתחום.

יצרתי עבורך קורס פרמיום שיאפשר לך לצאת אל השוק ברמת המיומנות הגבוהה ביותר ועם כישורי הדרכה שנדרשות למנהיגה בלב ובנשמה. בתהליך מנטורינג אישי וצמוד שלי, עם רפורמר שמגיע עד אליך הביתה ועם מגוון טכניקות העשרה שיחשפו אותך לשלל אומנויות הפילאטיס שפיתחתי לאורך השנים, תוכלי להיכנס אל העולם הזה עם יתרון אדיר וערך מוסף שרק מעט מדריכות יכולות להציע.

איך זה עובד?

אם יש משהו שלמדתי לאורך השנים בהן הדרכתי פילאטיס, הוא שכישורים אמיתיים מרוויחים רק בחוויות מתמשכות ובליווי צמוד בשטח. לכן, אני מציעה לך מעטפת שלא תרגישי רגע אחד, לבד.

מה תלמדי בקורס?

הקורס שאני מציעה הוא בגדר בשורה ומוביל חדשנות בעולם הפילאטיס, הן ברמת התוכן המקצועי והן באיכות ועומק לימוד מיומנויות ההנהגה וההוראה. במהלך הקורס האינטימי בקבוצות של עד 9 משתתפות בלבד, תעברי הכשרה שתזכה אותך בלא פחות מ-4 תעודות מקצועיות :

מה עוד מחכה לך בקורס?

מיטת רפורמר פרטית שתישאר בביתך לאורך כל תקופת הקורס. כך אני מבטיחה שתמיד תהיה לך התנסות בבית וליווי צמוד והפילאטיס יהפוך לחלק מאורח החיים שלך.

תוכנית הקורס זמינה לך
בשני מסלולים עיקריים

איך אדע אם הקורס אכן מתאים לי?

אם תמיד אהבת את החיים בתנועה, אם חלמת תקופה ארוכה על שינוי קריירה שיעצים ויביא לידי ביטוי את כל הכוחות והתשוקה שגלומים בך, אני מזמינה אותך לראיון אישי שיאפשר לך לזהות התאמה למקצוע ולהצטרף לתנועה גדולה של נשים שגילו את כל מה שהפילאטיס יכול להביא לחייהן.

מתאמנות מספרות על
התהליך המעצים שעברו

עכשיו את יכולה גם לשמוע ממקור ראשון על התהליך שעברו בוגרות הקורס שלי.
כאן מחכות לך עדויות מרגשות ומרתקות מכמה מתאמנות שכבר סיימו את הקורס
והתחילו להפיץ את השיטה ולממש את היכולות שלהן בכל רחבי הארץ.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

נעים להכיר, אני שירז

אני שמחה ומתרגשת שבחרת לפנות אלי וללמוד על כל היתרונות שנוכל להפיק ביחד במסע שלך למימוש הכישרון שכבר נמצא בך.

שמי שירז כהן, נשואה ואם ל-3, מאסטרית בפילאטיס מכשירים ובעלת ניסיון של מעל 23 שנים בטכניקות תנועה.
לאורך השנים, זכיתי לפתח כישורי הדרכה מעמיקים ורב תחומיים ועכשיו, אני כבר לא יכולה לחכות לחלוק אותם איתך.

אני מאמינה בכל לבי כי העיסוק בתנועה מתבקש לכל אישה. 
זהו האפיק העמוק והמשמעותי בו אנו זוכות להתחבר לגוף, לנפש ולמהות הנשית שלנו.
ואכן, כבר שנים שאני לא מפסיקה לזוז.
רקדתי בלהקת מחול, הדרכתי בשלל טכניקות ריקוד ולבסוף גיליתי את התשוקה העצומה ביותר שלי – פילאטיס המכשירים. 

כיום, אני בעלת סטודיו לפילאטיס מכשירים בכפר תבור וקליניקה שיקומית בפילאטיס מכשירים בגבעת אבני. הפילאטיס הוא מעיין החיים ששומר עלי צעירה, בריאה ומלאת שמחה, כשקהילת המתאמנים שלי מזינה את הכוחות הללו בכל יום.  

אני חיה ונושמת את הוראת הפילאטיס ומתנהלת בתהליך למידה וחקירה מתמיד שמאפשר לי לשפר ללא הרף את מיומנויות ההדרכה שאני מעבירה לדור המדריכות הבא.
אני מאמינה שהפילאטיס המודרני נמצא בתהליך אבולוציה בלתי פוסק ודואגת לשמור את האצבע על הדופק ולהבטיח שהטכניקה שלי תישאר תמיד עדכנית.
האיזון המוקפד הזה בין המחויבות למסורת הפילאטיס המקורית ובין היצירתיות המתפרצת שמובילה אותי לפתח אומנויות חדשניות ובעלות ערך מוסף, הן שיעניקו לך יתרון אדיר בתחום עם סיום התהליך.

שאלות נפוצות

בכל קורס אני קולטת עד 9 תלמידות כמספר המיטות. המודל האינטימי מבטיח 100% השתתפות בפרקטיקה היישומית ויכולת להעניק יחס אישי שמקדם אותנו לעבר 100% הצלחה.

הנוכחות בקורס היא חובה. במקרה בו נעדרת, אקליט עבורך את המפגש כדי שלא תפספסי דבר. עם זאת, אני ממליצה בחום לקחת את הקורס ברצינות ולהימנע כמה שניתן מחיסורים.

לפני ההרשמה, אשלח אלייך שאלות ונתאם ראיון כדי לוודא התאמה ולהסיר כל חשש שעשוי לנקר בך לפני תחילת התהליך. במהלך הקורס, יוענקו לך כל הכלים שיאפשרו לך להפוך למדריכה מובילה, הן ברמת הטכניקה והן ברמת מיומנויות ההדרכה.

לא, אמנם אלו שני מקצועות נושקים, אך באופן בו בניתי את המבוא לקורס מכשירים את תקבלי תכנים מהותיים מעולם המזרן שיכינו אותך ברמת הידע המקצועי לו נדרשת מדריכת מכשירים מקצועית.
אם את רוצה להיות מדריכת מזרן ולקבל תעודת מזרן, הקורס שלי לא מתאים לך.

אני מבינה את הצורך שלך, זהו קורס מתקדם שמשדרג את הקריירה שלך מאוד.

תוכלי להצטרף לקורס קרדיו-פילאטיס למדריכים שאני מציעה, מותנית בהצגת אישור לימודים מהמוסד בו למדת פילאטיס מכישירים.

את יכולה לוותר על המיטה הבייתה ומחיר הקורס יתעדכן בהתאם, אך חשוב לי לחדד שמדובר ביתרון אדיר שיאפשר לך לשפר את הטכניקה שלך באופן יוצא דופן ולחסוך בזמן ובכסף.
עקומת הלמידה מתקצרת באופן משמעותי כשיש לך רפורמר בבית .
בין היתר, הזכות להתאמן כל יום, מניבה תוצאות מרשימות על בריאותך בדרך לשמש דוגמה אישית.

לא, זהו קורס התמקצעות במכשיר הרפורמר בלבד. הנפוץ ביותר בתחום בכל העולם, אשר פונה למדריכות שרוצות להדריך באופן אחיד קבוצה שלמה על המכשיר בעל הפונקציות הגדול ביותר בעולם וללמוד את כל הרפרטואר הבינלאומי של ג'וזף פילאטיס, לצד מגוון של פיתוחים מודרניים שיצרתי ומתודות אימון חדישות שניתן לבצע רק על הרפורמר.

מי  שתרצה ללמוד על יתר המכשירים, תקבל הדרכה למסלול ההכשרה.

יש לנו 3 קורסים לאורך השנה במסלול בוקר וערב:

  1. ספטמבר/אוקטובר
  2. דצמבר/ינואר
  3. מרץ /אפריל
  4. יוני/יולי

זו ההזדמנות שלך
להירשם לסבב הבא

אשמח להשיב על כל שאלה שיש לך ולתאם עמך ראיון לבדיקת התאמה.
כל מה שנותר לך לעשות הוא רק להשאיר פרטים כאן ואחזור אלייך בהקדם.

דילוג לתוכן